AKTUALNOŚCI
   

II Etap Konkursu na Najlepszą E-publikację MAPPTIPE

Rozpoczyna się  rekrutacja do II edycji konkursu na najlepszą e-publikację stworzoną w edytorze MAPPTIPE. Konkurs organizowany jest przez Fundację Nauka i Wiedza. Polskie Stowarzyszenie im. Janusza Korczaka dołącza do tej inicjatywy i zachęca szkoły „korczakowskie” do wzięcia udziału w projekcie MAPPTIPE.
Tematyka konkursu dotyczy jednego z dwóch tematów głównych:

Ciekawe miejsce
Ciekawy człowiek

Specjalnie dla szkół „korczakowskich” organizatorzy zaproponowali jeszcze jeden temat: „Janusz Korczak - życie i dzieło”. Polskie Stowarzyszenie im. Janusza Korczaka objęło patronatem  tą część konkursu, a jego przedstawiciele zasiądą w jury.
Oczywiście, uczniowie i nauczyciele szkół „korczakowskich” mogą wziąć udział w każdej kategorii tematycznej, walczyć o nagrody zasadnicze, a także o nagrody dodatkowe, pod warunkiem, że  podejmą temat dotyczący Janusza Korczaka.
Dla gimnazjalistów dodatkowo proponujemy kategorię:

Nasz projekt gimnazjalny

Ponadto można składać prace na temat dowolny, który dotyczyć może zarówno ulubionego przedmiotu, zainteresowań, hobby i innych.
W konkursie mogą brać udział uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych wraz z opiekunami po wcześniejszej pełnej rejestracji w projekcie MAPPTIPE. W projekcie można zarejestrować się na stronie internetowej:
 http://mapptipe.edukator.pl , gdzie również dostępne są regulamin i zasady konkursu.
Do wygrania są cenne nagrody dla nauczycieli i uczniów: netbooki, cyfrowe aparaty fotograficzne, iPad, odtwarzacze MP4. Dla szkół przewidujemy nagrody w postaci sprzętu i oprogramowania multimedialnego. Ponadto nauczyciele biorący udział w projekcie otrzymają dyplomy Edukatorów i wynagrodzenie na podstawie umowy zlecenia.
Rejestracja do konkursu trwa do 15 grudnia 2012 r. E-publikacje konkursowe mogą być zgłaszane do moderacji do 30 kwietnia 2013 r. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędą się  do 31 maja 2013 r. Kontakt:                                                                                       MAPPTIPE Biuro Projektu
Andrzej Ciastoń                                                                                    ul.
Zgoda 13/94
Kierownik projektu                                                                                  00-012 Warszawa
22 626 83 02

         

 

 

  

 

design by TONER        hosting by www.hb.pl

strona główna  |  do góry  |